قرار عاشقی

جمعه 5 آذر 1395 رویدادها

برنامه "قرار عاشقی" همزمان با سالروز آزادی خرمشهر با محوریت هم عهدی با شهدا از سوی فرهنگسرای پایداری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، سرپرست فرهنگسرای پایداری با بیان این مطلب گفت: برنامه "قرار عاشقی" با محوریت هم عهدی با شهدا به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر برنامه ریزی شده است.
سعید صرامی اظهار داشت: در این برنامه هر شهروند اصفهانی با یک شهید هم عهد می شود و با بستن عهدنامه با شهید به طور دلخواه به انجام فعالیت هایی مکلف می شود.
وی افزود: بیش از 7800 مزار شهید در گلستان شهدا داریم که با برنامه ریزی انجام گرفته پلاک هایی شامل مشخصات این شهیدان به همراه شماره قطعه و ردیف مزارشان تهیه شده و هر شهروند یک پلاک دریافت خواهد کرد.
وی تصریح کرد: برنامه "قرار عاشقی" از 3 تا 11 خردادماه در هفت نقطه شهر اصفهان شامل میدان احمدآباد، میدان برج، میدان بزرگمهر، میدان لاله، میدان جمهوری اسلامی، میدان انقلاب و گلستان شهدا میزبان شهروندان برای هم عهدی با شهدا و دریافت پلاک شهیدان است.
سرپرست فرهنگسرای پایداری ادامه داد: ملاک انتخاب هر یک از پلاک ها خود شهیدان هستند و در واقع شهروندان به صورت تصادفی یکی از پلاک ها را که مزین به نام شهیدان است برداشته و با آن هم پیمان می شوند که به انجام فعالیتی چون غباروبی و زیارت مزار آن شهید بپردازند.
صرامی خاطرنشان کرد: شهروندان برای هم عهدی با شهدا می توانند به نقاط تعیین شده مراجعه کرده و با دریافت یک پلاک با شهیدان هم عهد شوند.
گفتنی است؛ برنامه "قرار عاشقی" از سوی فرهنگسرای پایداری وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی برگزار می شود که علاقه مندان می توانند صبح ها از ساعت 9 تا 13 و بعدازظهرها از ساعت 16 تا 20 به هفت نقطه تعیین شده در سطح شهر مراجعه کنند.

پیاده سازی و اجرا مرورگران